Angular Frontend vývojář s ERP

Referenční číslo
2-16-348468
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Aktuálně hledáme někoho, kdo bude mít zájem o vývoj nového informačního systému, který bude postaven na zelené louce. Máš zkušenosti s ERP? Umíš česky a nebojíš se denně používat angličtinu při komunikaci se zahraničními klienty? Říká ti něco Angular, WebStorm a Selenium? Možná hledáme právě tebe. :)

Co budeš dělat?

  • navrhovat takovou architekturu, která umožní integrovat moduly třetích stran s komponentami, které si sami navrhneme a naimplementujeme
  • využívat moderních trendů jako jsou mikro servisní architektura nebo cloudové služby
  • pracovat na webovém rozhraní portálu, se kterým se budou každý den setkávat zaměstnanci firmy
  • při vývoji webu budeš využívat zkušenosti s vývojem klientských aplikací psaných v TypeScriptu s využitím frameworků Angular
  • využivat nástrojů pro automatický build a deployment
  • účast na projektovém vedení
  • analyzovat, navrhovat a realizovat nový vnitropodnikový informační (ERP) systém

Jaké technologie budeš používat?

  • Java 11
  • Spring/SpringBoot framework
  • REST
  • SQL
  • Docker, Kubernetes/OpenShift
  • Maven, TeamCity, GitLab, Jira a Confluence
  • z  hlediska front-end vývoje: Angular, WebStorm, Selenium
Požadavky
  • středoškolské vzdělání
  • pracovní zkušenosti na podobné pozici
  • zkušenosti s prací na projektech
  • zájem o IT obor
  • výhodou jsou zkušenosti s rozhraním REST
  • komunikativní čeština a angličtina podmínkou
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • 3 dny sickdays
  • stravenky 100 Kč
  • homeofficy
  • multisportka
  • příspěvek za doporučení zaměstnance
  • čtvrtletní výkonnostní odměny a věrnostní systém pro zaměstnance
  • příspěvek na penzijní připojištění (3% z hrubé mzdy)
  • společné sportovní aktivity a teambuildingy
  • občerstvení na pracovišti