ANGLIČTINÁŘI POZOR! | NOVÁ PŘÍLEŽITOST!

Plný úvazek
Mzda
25 000 - 30 000 Kč
Referenční číslo
6-1-370704
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

BUDUJEME NOVÉ ODDĚLENÍ! Budeš s námi u toho?

Tvoříme tým lidí, který bude podporou pro naše zákazníky.

  • Hodně jich je z ČR, ale protože jdeme mílovými kroky kupředu, výhledově budeme komunikovat i v cizím jazyce. Nejčastěji v AJ!
  • Zároveň budeme pracovat v interním programu. (Do kterého Tě zaškolíme!)
  • Budeme komunikovat napříč firmou (kde se všichni známe) - obchod, nákup, výroba.
  • Naší starostí budou také reklamace a různé neduhy, které se budeme snažit co nejrychleji vyřešit.

Pomůžeš nám?

Požadavky
  • SŠ vzdělání
  • Angličtina na komunikativní úrovni
  • praxe na obdobné pozici velkou výhodou - alespoň při škole brigáda, výpomoc, vše se počítá!
  • MS Office, IS Money výhodou, ne podmínkou (nebo nějaký jiný program?)
  • ochota na sobě pracovat, vzdělávat se
  • dynamická, komunikativní osobnost - nebát se řešit i nepříjemné záležitosti
  • Nástup opravdu hoří! Naše oddělení se spouští již 1.5.2021! Budeš v tom s námi?
  • Nemusíš mít ani řidičák - skvělá dostupnost - autobusem nebo vlakem!

Nesplňuješ všechny požadavky, ale odvaha a chuť se učit Ti nechybí?

Dej mi o sobě vědět!

  • stabilní společnost, přes 15 let na českém trhu a pořád rosteme
  • po zapracování a vzájemném oťukání se - smlouva na dobu neurčitou
  • postupné navyšování platu !
  • odborný/profesní rozvoj a růst
  • odměny
  • týden dovolené navíc
  • stravenky 80 Kč/směnu - plně hrazené zaměstnavatelem
  • výhodný mobilní tarif pro Vás a Vaši rodinu