Analytik/čka investičního trhu

Plný úvazek
Mzda
45 000 - 80 000 Kč
Práce z domu
Částečná práce z domu
Referenční číslo
16-3-399740-3
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte zájem o investiční trhy a nemovitosti? Jste čerstvě po škole a nebo již máte zkušenosti z pozic analytika nebo kontrolera, nejlépe z investičního prostředí? Pak hledáme Vás pro našeho úspěšného klienta sídlícího na Praze 2.

Co bude náplní Vaší práce?

  • Analýzy investičních nemovitostí a pro podporu růstu kapitálu
  • Vytváření modelů a sbírání dat a jejich vyhodnocování
  • Podpora portfolio a finančního manažera v rámci finančních trhů - money marketu
  • Pomoc a analýzy s obhospodařováním majetku
  • Vyhodnocování nových investic
  • Možnost růstu v rámci společnosti - můžete se zde vyprofilovat

Lokalita: Praha 2

Nástup: Ihned/dohodou

Požadavky
  • VŠ ekonomického směru
  • AJ- B2
  • Znalost nebo přehled o finančních a investičních trzích, popř. zájem o tuto problematiku
  • Chuť učit se nové věci
  • Organizovanost a preciznost
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • 4 Sick days
  • Občasná práce z domova
  • Stravenkový paušál
  • Multisport karta
  • Teambuildingy