AML Officer

Plný úvazek
Mzda
45 000 - 60 000 Kč
Referenční číslo
19-7-357923
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Zajímá Vás oblast Risku, AML a KYC? Máte již v tomto směru alespoň nějakou zkušenost?

Analyticky smýšlíte a umíte dobře anglicky?

Chcete se vzdělávat a učit od nejlepších?

Pokud ano, neváhejte se přihlásit na pozici AML Officer!

Vaší náplní práce na pozici AML Officer bude:

  • U nových i stávajících klientů provádět kontrolu AML, sankcí a dalších rizikových kontrol v souladu s politikou firmy
  • Analýza výsledků za účelem identifikace konfliktů s firemními zásadami a příslušnými regulačními požadavky
  • Spolupráce s partnery, zaměstnanci a dalšími členy Risk týmu k usnadnění rychlého řešení obchodních a právních konfliktů
  • Pomoc při stanování nových podmínek, tvorba dokumentů, zlepšování interních procesů
  • Ad hoc poradenství, včetně řešení požadavků proti praní špinavých peněz
  • Práce na projektech
  • Mnoho dalšího

Lokalita: Praha - centrum

Mzda: Dle zkušeností

Požadavky
  • Předchozí praxe na s prověřováním klienta
  • Zkušenost zbankovního prostředí VÝHODOU!
  • Zkušenost s prací na projektech
  • Dobrá znalost anglického jazyka
  • Silné analytické a komunikační dovednosti
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • 3 sick days
  • 2 dny osobního volna (pochůzky po úřadech atd.)
  • stravenky
  • možnost dalšího vzdělávání
  • Multisport karta
  • notebook, telefon