Advokátní koncipient/ka | Praha 1

Plný úvazek
Mzda
45 000 - 55 000 Kč
Práce z domu
Flexibilní pracovní doba
Částečná práce z domu
Referenční číslo
19-17-401562-5
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte praxi jako advokátní koncipient/ka a chcete rozvíjet svoji kariéru v právu? Hledáte stabilní zaměstnání v prestižní advokátní kanceláři v centru Prahy?

  • V této advokátní kanceláři si můžete vyzkoušet různé druhy práva nebo se specializovat na jednu věc podle toho, co Vám bude vyhovovat!
  • Nabízíme zajímavou práci s velkou mírou samostatnosti, možnost spolupráce se zahraničními klienty kanceláře a účast na jednáních s klienty.
  • Koncipient/ka bude součástí týmu vedeného partnerem advokátní kanceláře.

Lokalita: Praha 1

Nástup: možný ihned nebo dohodou

Požadavky
  • VŠ vzdělání
  • Praxe vítána
  • Komunikativní znalost AJ, další jazyk - FJ nebo NJ výhodou
  • Organizační a komunikační schopnosti na vysoké úrovni
  • Spolehlivost, flexibilita
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • Finanční bonusy na měsíční i roční bázi
  • Stravenky (100 Kč)
  • Flexibilní nastavení pracovní doby
  • Proplacení čtvrtletního lístku na MHD