ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT/KA | COMPLIANCE

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 50 000 Kč
Práce z domu
Flexibilní pracovní doba
Částečná práce z domu
Referenční číslo
19-17-406232-1
Popis pozice

Jste absolventem práva a hledáte stabilní zaměstnání? Zajímá Vás advokacie? Chcete získat praxi v menší advokátní kanceláři v centru Prahy?

  • Na této pozici můžete získat advokátní praxi a specializovat se na oblast compliance.
  • Budete mít možnost pracovat samostatně na zajímavých úkolech.
  • Využijete znalost angličtiny, popř. jiného cizího jazyka.

Zajímá Vás více podrobností? Zašlete nám svůj životopis!

Lokalita: Praha 1

Nástup možný ihned

Požadavky
  • VŠ vzdělání v oblasti práva
  • Krátká praxe vítána
  • Pokročilá znalost AJ, další jazyk výhodou - FJ nebo NJ
  • Organizační a komunikační schopnosti na vysoké úrovni
  • Spolehlivost, flexibilita
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenkový paušál
  • Flexibilní nastavení pracovní doby
  • Proplacení lístku na MHD
  • Možnost HO po zaučení