ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT/KA

Plný úvazek
Mzda
30 000 - 40 000 Kč
Referenční číslo
4-12-339193
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pro zavedenou poradenskou společnost hledáme posilu do týmu - ADVOKÁTNÍHO KONCIPIENTA/KU!

Jsme dynamická společnost zaměřena na oblast práva, daní, poradenství.

Sídlíme v srdci Prahy, ale také ve Zlíně! Pokud nyní hledáte své místo na trhu práce a hovoříte anglicky, jste náš člověk!

Náplň práce:

  • zastupování a obhajoba klientů před soudy a jinými orgány
  • spolupráce na různých případech z oblasti práva
  • kompletizace, zpracování a vedení dokumentace
  • zabezpečení podkladů pro soudní jednání
  • účast na poradách
Požadavky
  • právní vzdělání podmínkou
  • praxe v oboru 2 roky
  • AJ nutností
  • ŘP skupiny B

VÝHODOU:

  • zkušenost z oblasti korporátního práva a M&A anebo do sekce litigací
Benefity
  • možnost spolupráce i po složení advokátních zkoušek
  • stravenky ve výši 100 Kč plně hrazeny zaměstnavatelem
  • kvartální bonusy
  • dovolená navíc
  • pružná pracovní doba