ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT |IT PRÁVO|

Plný úvazek
Mzda
50 000 - 70 000 Kč
Práce z domu
Flexibilní pracovní doba
Částečná práce z domu
Referenční číslo
20-17-403905-3
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte zkušenosti jako právní stážista v oblasti IT/IP práva a chcete rozvíjet svou kariéru v oblasti práva?

Hledáte stabilní zaměstnání v prestižní právní firmě v centru Prahy?

Jako Junior Legal Associate / Právní Koncipient budou Vaše denní povinnosti následující:

  • Denní řešení právního spektra v rámci IP/IT práva
  • Smluvní právo, právo ochrany dat a kybernetickou bezpečnost
  • Budete součástí projektů v oblasti médií, AI, Gaming, E-commerce, FinTech
  • Prezentace, rozvoj v mezinárodním obchodu
  • Podpora týmů M&A, Life Sciences, Litigace
  • Komunikace a spolupráce s kolegy z celého světa, budete součástí globálního týmu se zaměřením na technologie

Výkon práce: Praha 1

Začátek: možný okamžitě nebo na základě dohody

Smlouva: Neomezená doba trvání přímo s zaměstnavatelem

Požadavky
  • Právní vzdělání nutností (vystudované v České republice)
  • Angličtina na profesionální úrovni B2+/C1
  • Zájem o oblast IP/IT práva a správu dat
  • Aspirace učit se každý den a růst ve svém oboru
  • Prokázané zkušenosti v oblasti IT práva (stačí rok)
  • Problem-solving přístup, důraz na detail a přesnost jsou absolutní nutností - Analytické myšlení a kritický postoj
  • Další EU jazyky jsou výhodou!
Benefity
  • 25 dnů dovolené
  • 3 sick days
  • Stravenkový paušál
  • Benefity v rámci kafeterie
  • Multisportla
  • Fitness kurzy na pracovišti
  • Příspěvky na pojištění
  • Firemní akce
  • Občerstvení na pracovišti