Advokátní koncipient - absolventi vítáni!

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 45 000 Kč
Referenční číslo
19-17-357293
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáte ideální společnost, ve které budete v průběhu své koncipientury nabírat ty nejlepší možné zkušenosti na trhu?

Těšíme se klidně i na absolventy, kteří se připojí k naší vysoce postavené mezinárodní advokátní kanceláři v centru Prahy.

Hledáme pozitivního, zdvořilého a pro aktivního člověka, kterému spojení "to nejde" nezná.

V rámci našeho týmu budete jednat s lidmi na všech úrovních, od podpůrných pracovníků po partnery a interní a externí klienty.

V této roli budete:

  • Poskytovat podporu právníkům a jejich klientům
  • Pracovat s právními dokumenty a právní korespondencí
  • Pracovat na právních průzkumech a dalších úkolech, které vám pomohou získat skutečný vhled do role úspěšného právníka.
Požadavky
  • VŠ vzdělání
  • Perfektní angličtina slovem i písmem (C1)
  • Zájem o praxi vnitrostátního i mezinárodního práva
  • Flexibilita, ochota učit se novým věcem, proaktivní přístup
  • Počítačová gramotnost
  • 72 sick hours (tedy 9 sick days, ale možno čerpat po hodinách)
  • Bonusy
  • Stravenky
  • Denní využití angličtiny
  • Občerstvení na pracovišti
  • Celoroční týmové akce