ADVOKÁT SE SPECIALIZACÍ NA COMPLIANCE | PRAHA 1

Plný úvazek
Práce z domu
Flexibilní pracovní doba
Částečná práce z domu
Referenční číslo
19-17-406233-1
Popis pozice

Hledáte uplatnění v mezinárodní společnosti s dlouholetou tradicí, kde se budete moci rozvíjet, kariérně se posouvat a zároveň si budete moci užívat přátelského prostředí v centru Prahy?

Máte ukončené VŠ vzdělání v oblasti českého práva a zkušenosti v oblasti compliance? Pak hledáme možná právě Vás!

Náplní práce bude samostatná právní agenda pro stávající i nové klienty. Od uchazečů je očekávána od začátku schopnost samostatného vedení agendy klientů, komunikace s klienty a týmové práce.

Nabízíme:

  • Zajímavou a samostatnou práci pro zahraniční a české subjekty
  • Velký prostor pro seberealizaci
  • Příjemné pracovní prostředí a tým
  • Zajímavé finanční ohodnocení

Nástup možný ihned

Lokalita - Praha 1

Požadavky
  • Ukončené VŠ vzdělání, obor právo, advokátní zkoušky
  • AJ na úrovni alespoň B2, další znalost jazyků výhodou (NJ nebo FJ)
  • Zkušenosti v oblasti compliance
  • Ochota učit se nové věci, pracovitost, pečlivost, pozitivní přístup k práci
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • Home office
  • Stravenkový paušál
  • Občerstvení na pracovišti
  • Firemní akce
  • Podílení se na zajímavých projektech pro významné klienty z celého světa