ADMINISTRATIVNÍ REFERENT TECHNICKÉHO ÚSEKU s AJ/1 směna, 30 000 Kč

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
30 000 Kč
Referenční číslo
7-21-340273
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pokud rozumíte automatizovaným technologickým zařízením a navíc zvládnete vyřízení telefonu/emailu v angličtině, jste ten pravý čLověk k nám na pozici ADMINISTRATIVNÍ REFERENT TECHNICKÉHO ÚSEKU!

Vaše náplň práce:
- dodržování harmonogramu preventivní údržby
- komunikace se zahraničními dodavateli
- jednání s obchodními partnery
- administrativní podpora

Požadavky

SŠ technického zaměření
AJ na komunikativní úrovni (zahraniční dodavatelé)
zkušenosti s podobnou prací ve výrobním závodě výhodou
PC uživatelsky
ŘP sk. B.

VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY!

Benefity

- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na stravování (formou stravenek)
- příspěvek na penzijní připojištění
- motivační finanční ohodnocení (za docházky, plnění úkolů atd.)