Administrativní pracovník/-ce s FJ

Plný úvazek
Mzda
28 000 - 31 000 Kč
Referenční číslo
9-1-359843
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Baví Tě jazyky a hledáš v této době stabilní zaměstnání?

Do našeho přátelského kolektivu v Plzni hledáme kolegu/-yni na pozici Administrativní pracovník/-ce s francouzským jazykem.

Dostaneš od nás smlouvu na dobu NEURČITOU a můžeš se těšit na různorodé úkoly v oblasti administrativy a zákaznického servisu.

Budeš v komunikaci se zákazníkem, řešit jednotlivé objednávky a zpracovávat je.

Těšíme se na Tebe, tak neváhej a pošli svůj životopis.

Požadavky
  • Velmi dobrá znalost francouzského jazyka + mírně pokročilá znalost anglického jazyka
  • Zkušenosti z oblasti zákaznického servisu nebo z administrativy výhodou
  • Znalost práce v MS Office
  • Pro-zákaznický přístup
  • Vhodné i pro absolventy
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • Roční bonusy
  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Placené přesčasy/náhradní volno
  • Jazykové a profesní kurzy
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Stravenky