ADMINISTRATIVNÍ PODPORA V OBLASTI POJIŠTĚNÍ - PRAHA 5

Plný úvazek
Mzda
30 000 Kč
Práce z domu
Částečná práce z domu
Referenční číslo
13-1-406600-1
Popis pozice

Máte zkušenosti v administrativě a chtěl/a byste získat zkušenosti v bance? Pak nám zašlete svůj životopis a odstartujte svoji kariéru.

Náplň práce:

  • Správa agendy související s legislativními požadavky (spotřebitelský zákon a zákon o pojištění)
  • Sběr, kontrola a následné zadávání certifikace do interního systému
  • Hlídání termínů souvisejících s plněním legislativních požadavků na jednotlivé prodejce

Pracovní doba: 40 hodin týdně

Docházka: 9:00 - 15:00 nutné, zbytek flexibilní

Lokalita: Praha 5 Radlická

Požadavky
  • min. SŠ vzdělání
  • čeština nebo slovenština na úrovni rodilého mluvčí
  • znalost práce na PC (evidence v excelu, scanování složek, ukládání…)
  • pečlivost a bezchybnost
Benefity
  • 16% roční bonus
  • Cafeterie
  • Stravenky
  • 5 dní zdravotního volna
  • 5 týdnů dovolené