ADMINISTRATIVNÍ PODPORA V BANCE - 4 hodiny denně

Plný úvazek
Mzda
180 - 200 Kč
Práce z domu
Práce pouze na pracovišti
Referenční číslo
13-1-405246
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte zkušenosti v administrativě a láká Vás práce v bankovním prostředí? Jste časově flexibilní a můžete docházet na 4 hodiny denně? Pak neváhejte a napište nám!

Náplň práce:

  • Administrativní podpora v týmu korporátního financování
  • Podpora především při kompletaci složek k obchodním případům
  • Ukládání smluvní dokumentace a podkladů k obchodním případům do interní aplikace
  • Zpracování došlých podkladů k žádostem o financování
  • Na základě schválených podkladů tvorba smluvní dokumentace
  • Tvorba analýz a reportů

Lokalita: Praha 5

Mzda: 180 - 200 Kč/hod

Nástup: ihned

Smlouva: do listopadu 2024

Požadavky
  • administrativní zkušenosti
  • český/slovenský jazyk na úrovni rodilého mluvčího
  • znalost práce na PC
  • pečlivost, spolehlivost
Benefity
  • práce v dobré dojezdové vzdálenosti od centra Prahy
  • motivační finanční ohodnocení