ADMINISTRATIVNÍ PODPORA S AJ

Referenční číslo
12-1-390132
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Baví tě administrativa, ale zároveň nechceš jen sedět u počítače a zadávat data do systému? Rád/a komunikuješ s lidmi a nedělá ti problém občas přepnout i do angličtiny? Chceš být součástí týmu, který táhne za jeden provaz?

U nás tě čeká:

  • práce na recepci - zajištění chodu recepce, péče o návštěvy apod.
  • organizace školení a jejich evidence
  • podpora HR oddělení
  • práce s interním systémem
  • komunikace napříč firmou
  • administrativní podpora dalších oddělení
Požadavky
  • min. SŠ vzdělání s maturitou
  • uživatelská znalost práce na PC
  • výborné komunikační a organizační schopnosti, příjemné vystupování
  • znalost anglického jazyka na komunikační úrovni - komunikace se zahraničními návštěvami i pracovníky
  • řidičský průkaz sk. B (občas bude potřeba někam vyjet)
Benefity
  • týden dovolené navíc
  • pružná pracovní doba
  • příspěvky na penzijní a životní připojištění
  • 13. plat
  • smlouva na dobu neurčitou
  • jazykové kurzy v rámci pracovní doby
  • závodní stravování
  • firemní akce