ADMINISTRATIVNÍ ASISTENT/KA bez AJ - PRAHA 5

Plný úvazek
Mzda
25 000 - 30 000 Kč
Referenční číslo
13-1-388620
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte zkušenosti v administrativě a je pro Vás lokalita Praha 5 dobře dostupná?

Pak nám zašlete svůj životopis!

Náplň práce:

  • Administrace a správa smluvní dokumentace
  • Úpravy zákaznických smluv dle požadavků zákazníka
  • Vyřizování požadavků v interních systémech
  • Přímý kontakt se zákazníkem formou e-mailu, komunikace po telefonu, ojediněle osobní
  • Spolupráce s ostatními odděleními společnosti

Mzda: 25 - 30 000 Kč/měs.

Pracovní doba: 40 hodin týdně

Docházka: 9:00 - 15:00 nutné, zbytek flexibilní

Lokalita: Praha 5 Radlická

Nástup: ihned

Požadavky
  • Min. SŠ vzdělání
  • Zkušenosti z administrativní pozice
  • Pro-zákaznický přístup
  • Dobrá znalost práce na PC (MS Word, Excel, Outlook)
  • Ochotu učit se nové věci
  • Výhodou - Zkouška podle zákona o spotřebitelském úvěru v kategorii vázaný úvěr
Benefity
  • 16% roční bonus
  • Cafeterie
  • Stravenky
  • 3 sick days
  • 5 týdnů dovolené