ADMINISTRATIVA a ZÁKAZNICKÝ SERVIS, 15 000 Kč/měs.

Druh pozice
Částečný úvazek
Brigáda
Mzda
15 000 Kč
Referenční číslo
13-1-360184
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte komunikativní osobnost, reprezentativní vystupování a baví Vás administrativa? Pak nám pošlete svůj životopis a my se Vám obratem ozveme!

Co bude vaše pracovní náplň?

  • vyřizování příchozích hovorů od zákazníků - pasivní linka (žádný prodej po telefonu)
  • zadávání informací do firemních systémů
  • zpracovávání e-mailových požadavků
  • komunikaci s ostatními odděleními
  • obsluhu zákaznického pultu - osobní předání nebo zaslání zásilek

Mzda: fixní 15 000 Kč/měs. (cca 180 Kč/hod.)

Docházka: flexibilní - 20 hod./týdně

Lokalita: Tuchoměřice, svozy z Prahy zajištěny!

Spolupráce je na dobu určitou do konce tohoto roku.

Požadavky
  • SŠ vzdělání
  • angličtina na úrovni alespoň B1
  • komunikativní dovednosti s orientací na zákazníka
  • uživatelská znalost PC
  • svozové autobusy do zaměstnání z Divoké Šárky a Veleslavína
  • flexibilní pracovní doba (start dle domluvy od 7:00, 8:00, 9:00 či 10:00)