ADMINISTRATIVA VE FINANČNÍM ODDĚLENÍ - 140 Kč/hod.

Druh pozice
Částečný úvazek
Brigáda
Mzda
140 Kč
Referenční číslo
13-1-357619
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáš si administrativní brigádu? Můžeš nastoupit ihned a docházet cca 10 hod/týden? Tak nám pošli své CVčko! Coca Cola totiž právě teď hledá posilu do finančního oddělení

Na starosti budeš mít:

  • Kontrolu přijatých daňových dokladů od dodavatelů
  • Přípravu faktur (v papírové podobě i elektronických) k zadání do účetního systému
  • Skenování, evidenci a archivaci faktur
  • Řešení požadavků na vrácení dokladů dodavateli
  • Vyřizování jednoduché e-mailové komunikace s dodavateli a centrem sdílených služeb (zejména týkající se příjmu elektronických faktur)
  • Výpomoc oddělení Hlavní kniha s add hoc úkoly – statistiské reporty, hlášení do ČNB, podpora při auditu a risk mng (asistence při analýzách apod)

Nástup: Co nejdříve

Pracovní doba: 10 hod/týden, lze docházet ve všední dny dle domluvy s nadřízeným

Mzda: 140 Kč/hod

Lokalita: Praha 9

Požadavky
  • Schopnost komunikovat v anglickém jazyce - především písemná forma
  • Možnost docházet 20 hod/týden
  • Zkušenost s využíváním programů MS Office
  • Spolehlivost a pečlivost
  • Tolik nápojů, které Coca Cola vyrábí, kolik jen dokážeš v práci vypít
  • Zaškolení na veškeré procesy a interní systém
  • Skvělý tým mladých lidí, kteří Ti dodají energii a dobrou náladu