ADMINISTRATIVNÍ PODPORA | NÁKUP A LOGISTIKA

Plný úvazek
Mzda
32 000 - 38 000 Kč
Práce z domu
Flexibilní pracovní doba
Částečná práce z domu
Referenční číslo
6-1-407126
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledá se ADMINISTRATIVNÍ PODPORA!

Pokud máš čerstvě po škole a chceš využívat cizí jazyk, pojď to zkusit k nám na oddělení nákupu a logistiky, kde hledáme fajn človíčka, co rozšíří náš tým.

  • Budeš pracovat v nadnárodní společnosti – využiješ cizí jazyk!
  • Budou se na Tebe spoléhat kolegové z nákupu a logistiky
  • Schvalování a odbavování nákupních požadavků bude na Tobě
  • Zpracovávat potřebnou administrativu
Požadavky
  • SŠ/VŠ ekonomického, obchodního nebo podobného směru
  • zkušenost s administrativní rolí je výhoda
  • praxe v Excelu
  • anglický jazky na úrovni B2
Benefity
  • 13. mzda
  • 5 týdnů dovolené
  • Flexibilní pracovní dobu, homeoffice
  • Sick days
  • Příspěvek na stravování