ADMINISTRATIVA | PODPORA NÁKUPNÍHO ODDĚLENÍ

Plný úvazek
Mzda
32 000 - 38 000 Kč
Práce z domu
Flexibilní pracovní doba
Částečná práce z domu
Referenční číslo
16-1-407050
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máš čerstvě po škole a rád/a bys našla pracovní uplatnění, kde rozhodně využiješ cizí jazyky? Ovládáš angličtinu, nebo třeba i jiný jazyk? Pracovně se teprve hledáš, chceš získat praxi?

Co to zkusit poziczi na oddělení nákupu a logistiky? Do týmu hledám ADMINISTRATIVNÍ PODPORU!

  • Budeš pravou rukou pro kolegy na nákupu a logistice
  • Jde o práci v mezinárodní společnoste, takže rozhodně využiješ cizí jazyk!
  • Čeká Tě práce v našem nákupním systému
  • Budeš schvalovat a odbavovat nákupní požadavky
  • Zpracovávat potřebnou administrativu
Požadavky
  • SŠ/VŠ ekonomického, obchodního nebo podobného směru
  • zkušenost s administrativní rolí je výhoda
  • praxe v Excelu
  • anglický jazky na úrovni B2
Benefity
  • 13. mzda
  • 5 týdnů dovolené
  • Flexibilní pracovní dobu, homeoffice
  • Sick days
  • Příspěvek na stravování