ADMINISTRATIVA - ODDĚLENÍ LEASINGU - až 30 000 Kč/měs.

Plný úvazek
Mzda
28 000 - 30 000 Kč
Referenční číslo
13-1-378141
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte zkušenosti v administrativě a máte pozitivní vztah k automobilům?

Pak nám zašlete svůj životopis!

Náplň práce:

  • Administrativní podpora technického týmu Full service leasingu
  • Evidence a správa dodavatelů v rámci zabezpečení servisních služeb vozidel
  • Zpracování podkladů k přihlašování vozidel v rámci operativního leasingu
  • Zpracování podkladů pro objednání vozidel v rámci produktu operativního leasingu
  • Tvorba smluvní dokumentace pro zajištění služeb, které si klient sjedná v rámci operativního leasingu vozidla
  • Tvorba analýz a reportů

Mzda: 25 000 Kč

Pracovní doba: 40 hodin týdně

Docházka: 9:00 - 15:00 nutné, zbytek flexibilní

Lokalita: Praha 5 Radlická

Nástup: 1.7.2021

Požadavky
  • min. SŠ vzdělání
  • čeština nebo slovenština na úrovni rodilého mluvčí
  • znalost práce na PC - znalost Excelu na vyšší uživatelské úrovni
  • pečlivost a bezchybnost
Benefity
  • 16% roční bonus
  • Cafeterie
  • Stravenky
  • 3 sick days
  • 5 týdnů dovolené