ADMINISTRATIVA na prodejně, 100 Kč/hod, Karlovy Vary

Druh pozice
Brigáda
Mzda
100 Kč
Referenční číslo
13-19-345430
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte zájem o brigádu pro významnou telekomunikační společnost?

Pro našeho klienta hledáme šikovné brigádníky na pozici:

ADMINISTRATIVA NA PRODEJNĚ

Náplň práce:

  • administrativní podpora spojená s chodem prodejny
  • průběžné vyřizování reklamací - třídění, rozposílání zákazníkům apod.

Nástup: ihned

Spolupráce: dlouhodobě

Plat: 100 Kč/hod.

Lokalita: Karlovy Vary

Úvazek: na cca 9 hodin týdně (je potřeba docházet minimálně 3x týdně na prodejnu)

Požadavky
  • středoškolské vzdělání
  • velmi dobré komunikační schopnosti
  • praxe na obdobné pozici výhodou
  • znalost práce na PC a základní orientace v moderních technologiích
  • pozice je vhodná i pro maminky na mateřské
Benefity
  • získání praxe
  • příjemný kolektiv a pracovní prostředí