ADMINISTRATIVA | HR | ANGLIČTINA

Plný úvazek
Mzda
30 000 - 40 000 Kč
Referenční číslo
7-14-406217
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáte uplatnění v personalistice a nebojíte se mluvit anglicky? Chcete pracovat v rámci mezinárodního týmu a zajišťovat náborové aktivity? Možná hledáme právě vás! :)

Náplň práce:

  • náborové aktivity a komunikace s kandidáty
  • zajištění podkladů pro externí mzdové účetnictví
  • práce ve mzdovém systému a vedení docházkového systému
  • péče o zaměstnance, sledování platnosti lékařských prohlídek, školení apod.
  • reporting vedení společnosti
  • komunikace s kolegy z ostatních zemí v AJ
Požadavky
  • SŠ nebo VŠ vzdělání
  • Komunikativní angličtina - téměř denní využití
  • Organizační a komunikační dovednosti
  • Znalost MS Office - zejména Excel
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • Flexibilní pracovní doba
  • Finanční bonusy
  • Příspěvek na penzijní připojištění po zkušební době
  • Stravenky