ADMINISTRATIVA, dopolední směny, 15 500 Kč

Druh pozice
Brigáda
Mzda
15 500 Kč
Referenční číslo
13-19-340933
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Může docházet každý den na dopolední směny a baví Vás administrativa? Pak hledáme právě Vás. Pošlete nám svůj životopis a odstartuje kariéru ve společnosti specializující se na kempingové zboží.

Vaší náplní práce bude:
* Komunikace se zákazníky na recepci
* Zpracování objednávek z firemního obchodu
* Administrativa příchozích faktur
* Zpracování odchozí a příchozí pošty a objednávka kurýrů
* Administrativa letenek a ubytování

Lokalita: Praha 9
Nástup: IHNED
Pracovní doba: denně 9:00 – 14:00 (lze přizpůsobit, primárně však dopolední hodiny)
Mzda: 15 500 Kč

Požadavky

* Příjemné vystupování
* Časová flexibilita v dopoledních hodinách
* Angličtina na základní úrovni (schopnost odpovědět na email)
* Samostatnost, spolehlivost a pečlivost.
* Znalost MS Office na uživatelské úrovni

Benefity

*5 týdnů dovolené/kalendářní rok
*3 sick days/kalendářní rok
*stravenky
*Cafeterie 1000Kč/m
*občerstvení na pracovišti