ADMINISTRATIVA a KOMUNIKACE s KLIENTY, 30 000 Kč

Plný úvazek
Mzda
30 000 Kč
Referenční číslo
13-13-346339
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

NEHLEDÁTE PRÁCI S VYUŽITÍM ANGLIČTINY? Máte zkušenosti v administrativě a baví Vás komunikace s lidmi? Pak hledáme právě Vás! Pošlete nám svůj životopis a odstartujte svoji kariéru ve finanční společnosti poskytující platební terminály.

Náplň práce:

  • denní korespondence s klienty a práce s interními systémy
  • výpomoc se smluvní dokumentací pro nové i stávající klienty
  • řešení požadavků klientů
  • spolupráce s obchodním týmem
  • vyhledávání a analýza informací o klientech
  • a další administrativní činnosti

Nástup: březen 2020

Pracovní doba: 40 hodin týdně

Lokalita: Praha 10

Mzda: 30 000 Kč

Smlouva na dobu určitou s možností prodloužení

Požadavky
  • výborné komunikační dovednosti
  • předchozí zkušenosti v administrativě výhodou
  • zkušenosti s komunikací se zákazníky
  • znalost MS Office na uživatelské úrovni
  • týmový hráč
Benefity
  • 25 dní dovolené
  • 5 sick days (nárok po šesti měsících)
  • Plně hrazené stravenky
  • Cafeterie - 6000 bodů na rok (nárok po zkušební době)
  • Penzijní připojištění
  • Životní pojištění
  • Multisport karta - 50% hrazená zaměstnavatelem