Accounting Supervisor

Plný úvazek
Mzda
70 000 - 75 000 Kč
Referenční číslo
19-3-358325
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte zkušenosti na vedoucí pozici v účetnictví?

Baví Vás čísla a máte analytické myšlení?

Přávě hledáme vhodného kandidáta na pozici: "Accounting supervisor"

Vaší náplní práce bude:

  • vedení týmu účetních
  • sestavení účetní závěrky a výkazů DPH
  • zodpovědnost za dodržení účetní a daňové problematiky
  • zajištění plynulého chodu finančního oddělení
  • spolupráce s audity, úřady a daňovým poradcem
  • mnoho dalšího

Lokalita - Nepřevážka (okr. Mladá Boleslav)

Požadavky
  • min. 2 roky praxe s vedením účetního oddělení
  • Velmi dobrá znalost účetních a daňových zákonů
  • Znalost anglického jazyka
  • Proaktivita
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky
  • Automobil i k soukromému užití
  • pružná pracovní doba
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • jazykové kurzy a odborné vzdělávací programy
  • loajality bonus po prvním roce, dále po 2 až 5 letech body do Cafeterie
  • body do Cafeterie k narozeninám
  • zvýhodněné ceny volání pro celou rodinu (O2, T-mobile)
  • pojištění odpovědnosti hrazené zaměstnavatelem (zaměstanec hradí pouze daňový aspekt)
  • možnost objednání MULTISPORT karty a MAKRO karty