ACCOUNT MANAGER | VÝROBNÍ FIRMA | ČESKOBUDĚJOVICKO

Obor
Plný úvazek
Mzda
70 000 - 85 000 Kč
Práce z domu
Flexibilní pracovní doba
Částečná práce z domu
Referenční číslo
7-23-406218-1
Popis pozice

Mezinárodní výrobní společnost na Českobudějovicku posiluje řady o nového člověka na pozici ACCOUNT MANAGER!

Kromě standardní náplně práce se můžete těšit na cestování minimálně po celé Evropě, ať už na veletrhy nebo za zákazníky! K tomu budete potřebovat skvělou angličtinu (němčina k tomu bude velkým bonusem), vyjednávací a prodejní schopnosti a pořádno udávku asertivity.

Náplň práce:

  • Péče o stávající zákazníky, account management
  • Akvizice nových zákazníků
  • Poradenství zákazníkům
  • Participace na zákaznických auditech
Požadavky
  • SŠ/VŠ vzdělání, ideálně technického směru
  • Angličtina na velmi dobré úrovni pro každodenní užití slovem i písmem
  • Praxe na podobné pozici v automotive, zkušenost v prodeji technického produktu alespoň 2 roky
  • Silné komunikační a vyjednávací schopnosti
  • Časová flexibilita
Benefity
  • Týden dovolené nad rámec ZP
  • Finanční prémie a bonusy
  • Flexibilní pracovní doba s jádrem 9-15 hod
  • Možnost home office
  • Závodní stravování
  • Benefit karta
  • Osobní i odborný rozvoj, jazykové kurzy