ACCOUNT MANAGER | UTILITY

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
45 000 - 75 000 Kč
Referenční číslo
19-23-404754-1
Popis pozice

Jste znalec informačních technologii a GIS? Máte zkušenosti z oblasti správy inženýrských sítí? Pokud máte znalost deskopoých produktů jako jsou Esri a ArcGIS ozvěte se nám!

Jako Account manager budete mít na starost:

  • péče o klíčové zákazníky
  • sledování trendů a na základě toho vytvářet obchodní plány rozvoje Esri GIS v daném odvětví
  • identifikace obchodních příležitostí
  • navrhovat vhodné řešení pro rozvoj využití Esri GIS ve prospěch zákazníka
  • tvorba individuálních rozvojových plánů zákazníka
  • monitoring trhu
Požadavky
  • Znalost prostředí správců inženýrských sítí
  • Základy IT
  • Znalost desktopových produktů (Esri, ArcGIS Online a mobilní aplikace)
  • Orientace v oblastech GIS, správy majetku a dispečerského řízení sítě
  • Anglický jazyk min. B1
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Výhodou znalost serverových produktů Esri
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • Ročný odměny
  • Sick days
  • Jazykové kurzy