ACCOUNT MANAGER; služební vozidlo

Plný úvazek
Mzda
50 000 - 70 000 Kč
Referenční číslo
4-10-347701
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máš zkušenosti v oblasti prodeje zboží nebo služeb s dlouhodobých obchodním cyklem? Domluvíš se anglicky? Pak neváhej a ozvi se, nabízíme Ti možnost působit v prestižní společnosti, která adekvátně ocení Tvou práci.

Pracovní náplň:

  • akvizice
  • smluvní a cenová jednání
  • vedení obchodních případů
  • analýza trhu
  • monitoring konkurence
Požadavky
  • min 3 roky praxe v oblasti prodeje služeb nebo zboží s dlouhodobým obchodním cyklem
  • obrovskou výhodou: zkušenosti s prodejem SW z oblasti výrobní logistiky (ERP, MES, APS, WMS)
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • ochota cestovat (2-3 dny mimo kancelář)
  • výborné komunikační a prezentační schopnosti
  • samostatnost
Benefity
  • služební vozidlo i k soukromým účelům
  • prémie
  • 5 týdnů dovolené
  • možný Home office
  • sick days
  • stravenky