Account Manager | Reklama

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
40 000 - 90 000 Kč
Referenční číslo
19-23-365537
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte zkušenost s prodejem a akvizicí?

Jste technicky zdatný/á a zvládnete nadefinovat požadavky zákazníka?

Domluvíme se anglicky?

Pokud ano, tak neváhejte a pokračujte ve čtení!

Náplň práce :

  • plná zodpovědnost za svěřené projekty, koordinace participujících osob a subjektů na konkrétních projektech
  • správa a koordinace in-store marketingových projektů
  • péče o významné zákazníky společnosti
  • akvizice nových zákazníků (nadnárodní FMCG koncerny, elektronika, farmacie, ...)
  • podílení se na technickém vývoji a designování reklamních médií (POP prostředky)
  • koordinace projektů mezi klientem a výrobou v naší společnosti
  • zadávání a koordinace grafických návrhů a designových konceptů
  • organizace kooperací a nákup zboží a služeb
  • koordinace a organizace logistických akcí
  • získávání zakázek v rámci činnosti zaměstnavatele
  • zpracování a organizace administrativy obchodních případů
  • zadávání a kontrola výroby konkrétních projektů
  • řízení firemních vozidel a vedení agendy s tím spojené
  • další činnosti spojené s obchodem společnosti
  • marketing společnosti (inzerce, veletrhy, výstavy atd.)

Místo výkonu práce: okres Beroun

Požadavky

Kdo jste?

  • min. SŠ vzdělání, oblast reklamy a příbuzné obory výhodou
  • AJ pro ústní/písemnou komunikaci např. se zákazníkem
  • zkušenost s prodejem, akvizicí
  • výhodou znalosti z reklamní a marketingové produkce nebo z oblasti prodeje marketingových služeb/znalosti v oblasti marketingu
  • zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost, flexibilita
  • mít cit pro technické věci (budete se podílet na technickém vývoji zakázek atp.)
  • loajalita
  • týmový hráč, který zvládne pracovat v menší firmě, kde se za nikoho neschováte :)
Benefity
  • Po zapracování automobil k soukromým účelům
  • Mobil, notebook
  • Bonusy
  • Občerstvení na pracovišti
  • Po zaučení možný i home office
  • Pracovní smlouva na dobu neurčitou
  • Možnosti vzdělávání, interní školení, konference aj.