ACCOUNT MANAGER | PRAHA | VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
50 000 - 55 000 Kč
Práce z domu
Flexibilní pracovní doba
Částečná práce z domu
Referenční číslo
19-23-406465
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jsi komunikativní a obchodní duch Ti nechybí? Baví Tě obchod a chceš se v něm rozvíjet? Pokud se domluvíš anglicky bez problémů ozvi se nám!

Tvou hlavní náplní práce bude:

  • péče o zákazníky
  • pravidelné návštěvy prodejen v Praze
  • komunikace s centrálami mimo ČR
  • sledování trhu
  • reporting vedení společnosti
Požadavky
  • SŠ vzdělání
  • Komunikativní angličtina (psaná i mluvená)
  • Komunikační schopnosti
  • Ochota se učit (drobné technické a marketingové záležitosti – není nutné mít zkušenostií)
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • Roční bonusy
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Možnost práce z domova
  • Příspěvek na dovolenou (8 tis. ročně)
  • Příspěvek na jazykové a další vzdělávací kurzy
  • Mobil, notebook
  • Teambuildingové aktivity (i zahraniční)
  • Poukázky na Vánoce (v hodnotě až 4 tis.)