ACCOUNT MANAGER | NETWORK UTILITY GIS

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
45 000 - 75 000 Kč
Referenční číslo
20-23-407222-2
Popis pozice

Jste zapálení do IT a a technologií GIS?

Máte zkušenosti z oblasti správy inženýrských sítí?

Říká Vám něco Esri a ArcGIS?

Aktuálně hledáme Account Managera/ku, který/á bude mít na starosti právě tyto technologie v oblasti inženýrských sítí.

Jako Account manager budete mít na starost:

  • péče o klíčové zákazníky, budování, rozvoj efektivity a potenciálu vztahů s klienty
  • monitoring novinek a trendů; podle toho budete vyvíjet nové strategie v Esri GIS
  • identifikace obchodních příležitostí
  • hledáme pro-aktivní/ho kandidáta/ku, kdo bude navrhovat vhodné řešení pro rozvoj využití Esri GIS ve prospěch zákazníka
  • tvorba individuálních rozvojových plánů zákazníka
  • to, jakou zvložíš strategii ať už v rámci Account managemtu či sales, je kompletně na tobě!
Požadavky
  • Schopnost pracovat s inženýrskými sítěmi, jako jsou vodovodní, kanalizační, elektřinové a plynové sítě. Správci těchto sítí poskytují informace o jejich umístění a kolizi s plánovanými stavbami
  • Základy IT a zájem o technologie
  • Znalost desktopových produktů (Esri, ArcGIS Online a mobilní aplikace)
  • Znalost serverových produktů Esri je výhodou!
  • Orientace v oblastech GIS, správy majetku a dispečerského řízení sítě
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni B1
  • Řidičský průkaz sk. B nutností
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • Roční bonus
  • Služební auto
  • Ročný odměny
  • Sick days
  • Jazykové kurzy