Account Manager - junior/senior | IT | Praha

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
45 000 - 80 000 Kč
Referenční číslo
19-23-386540-4
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte obchodního ducha a baví Vás vyhledávat nové příležitosti? Máte obecný přehled v IT a touhu působit v této oblasti?

Pak hledáme právě Vás!

Pro našeho klienta, dynamickou a úspěšnou IT společnost, hledáme vhodné kandidáty na pozici Sales Account Manager.

Co bude Vaší náplňí práce?

  • Budování a rozvoj obchodních vztahů se zákazníky a partnery společnosti ve svěřeném segmentu
  • Péče o stávající portfolio klientů
  • Aktivní vyhledávání nových příležitostí, prezentace a prodej produktů a řešení společnosti
  • Analýza trhu, sledování konkurence
  • Aktualizace interních systémů (zejména CRM, DMS... )
  • Spolupráce s marketingovým oddělením
  • Spoluutváření obchodní strategie společnosti
Požadavky
  • Znalost AJ slovem i písmem (denní komunikace)
  • Motivace pracovat v oblasti prodeje
  • Obecný přehled v IT
  • ŘP skup. B
  • Organizační schopnosti
  • Houževnatost a cílevědomost
  • Flexibilitu a ochotu cestovat

VELKOU VÝHODOU:

  • Znalost Enterprise Content Management řešení
  • Znalost: DMS (Document Management System)
  • Další jazyková vybavenost
Benefity
  • Služební automobil i k soukromým účelům
  • Bonusový systém - provize dle obchodních výsledků
  • Flexibilní pracovní doba
  • Možnost home-office (po zaučení)
  • Mobilní tarif
  • Spolupráce s mezinárodními týmy
  • Možnost cestování po Evropě (účast na konferencích)
  • Příjemné a moderní kanceláře - Relax room (volant, xbox, boxovací pytel...)