ABSOLVENTI VYSOKÝCH ŠKOL | STÍNOVÁNÍ MANAŽERA

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
40 000 - 45 000 Kč
Referenční číslo
6-23-375615
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Ze všech stran vidíš inzeráty: VHODNÉ PRO ABSOLVENTY, ale v požadavcích se dočteš, že je potřeba mít alespoň 2 roky praxi? Tak tady to máme přesně naopak! Opravdu hledáme absolventy vysokých škol, ale Vaše praxe po škole NESMÍ být delší než 2 ROKY!

Všechno ti ukážeme! Projdeš si celý proces od A do Z. Součástí tvého zaškolování bude i stínování TOP manažerů. Nabízíme ti propracovaný onboarding plán - na nic ze začátku nebudeš sám.

Co bude Vaším úkolem:

  • řídit a vést prodejny ve svěřené oblasti
  • být odpovědný za plnění klíčových ukazatelů
  • vést a motivovat tým manažerů prodejen
  • aktivní komunikace se zaměstnanci
Požadavky
  • flexibilitu - za začátku to bude časově náročné (zaškolení na centrále v Praze)
  • VŠ vzdělání a praxi MAXIMÁLNĚ 2 ROKY!
  • sebevědomou a vyzrálou osobnost
  • AJ pro denní komunikaci
  • ŘP sk. B
Benefity
  • motivující finanční ohodnocení
  • možnost kariérního růstu
  • občasná práce na HO
  • smlouvu na dobu neurčitou
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek na dopravu do zaměstnání
  • rekondiční volno