ABSOLVENTI STAVEBNÍCH OBORŮ POZOR! LÉTO KONČÍ!

Referenční číslo
6-5-382208
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

TO ZNAMENÁ, ŽE JE NA ČASE NASTARTOVAT TVOJI KARIÉRU!

Chceme dát příležitost absolventům SŠ/VŠ stavebních oborů!

Nejsme stavební společnost, ale výrobní a velmi úspěšná!

  • Budeš součástí týmu, který tvoří globální projekty.
  • Zaškolíme Tě, vezmeme Tě do světa!
  • Budeš komunikovat s projekčními firmami.
  • Budeš koordinovat několik stavebních projektů.
  • Připravovat podklady pro stavební tendry.
  • Kontrolovat smlouvy.

Budeš mít kancelář v Jihlavě.

ALE čas od času - párkrát do měsíce, budeš cestovat po světě.

Budeš pracovat v AutoCadu.

Budeš absolvovat porady projekčního týmu.

Požadavky
  • SŠ/VŠ - obor stavební podmínkou
  • Není nutná praxe !
  • Znalost programů: CAD 2D/3D nebo Solidworks, Revit...
  • Orientace v projektové dokumentaci
  • Anglický jazyk! podmínkou (nebo němčina nebo ruština)
  • Ochota cestovat jak po ČR/zahraničí - nárazově 3-5 dní v měsíci
  • Řid. pr. sk. B
Benefity
  • Náborový příspěvek pro nové zaměstnance
  • Motivující finanční ohodnocení / bonusový systém (fixní mzda + docházkový bonus + další bonusy)
  • Jazykové kurzy zdarma (možnost v pracovní době)
  • Dotované závodní stravování
  • Sick days
  • Podpora profesního vzdělávání a osobního rozvoje
  • Zaměstnanecké slevy na výrobky