ELEKTRIKÁŘI/ÚDRŽBÁŘI/Třebíčsko,až 32 000 Kč

Plný úvazek
Mzda
28 000 - 30 000 Kč
Referenční číslo
6-21-339461
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máš vystudovanou střední školu v oborech elektrotechnika/technika/technické zázemí budov/elektrikář apod.?

Hledáš společnost, která Ti dá možnost nastartovat Tvou pracovní kariéru?
Která Tě odborně dovzdělá, nabídne zkušené kolegy po ruce?
Která má širokou škálu benefitů a neustále se snaží být moderní a jít naproti svým zaměstnancům?

Pošli mi TVŮJ ŽIVOTOPIS a získej práci, kterou chceš!

Požadavky

* Praxe vítána, ale absolventům jsou dveře otevřené!!!

* SŠ/SOU – obor elektrotechnika, technika, elektrikář, strojař apod...
* Vyhl. 50/1978 Sb., min. § 6
* Ochota pracovat ve 3 směnném provozu (víkendy výjimečně)

Benefity

* Práce na HPP na dobu neurčitou
* Odpovídající finanční ohodnocení, kvartální odměny, roční prémie
* Možnost profesního i platového růstu/Pravidelná profesní školení/Jazykové kurzy
* Příspěvek na stravování (stravenky 65 Kč)/Závodní stravování
* Příspěvek ve výši 715 Kč/měs. do cafeterie / multisport karta / penzijní připojištění
* Bohatý motivační program/Teambuildingy
* Příspěvek na dopravu (svozy)
* Ubytování
* Pracovní uniforma