ABSOLVENT technického oboru, luxusní mzda!

Plný úvazek
Mzda
30 000 - 50 000 Kč
Referenční číslo
7-15-367631
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máš vysokou školu, nebo brzy budeš absolvent v oboru elektro, automatizace nebo IT?

Domluvíš se anglicky?

Láká tě programování HW, údržba a upgrade řídích systémů?

Ozvi se!

Chceme dát příležitost absolventům nebo uchazečům s kratší praxí.

Všechno tě naučíme.

Zapojíme tě do super projektů, kde budeš:

  • pracovat s databázemi
  • účastnit se implementace funkčního designu do programového prostředí
  • podílet se na tvorbě a testování funkčního designu
  • tvořit projektovou a testovací dokumentaci
Požadavky
  • dokončené VŠ vzdělání v oboru elektro, automatizace nebo IT podmínkou!
  • AJ minimálně na úrovni B2 (práce s dokumentaci, komunikace se zahraničí)
Benefity
  • luxusní mzda pro absolventa
  • stravenky plně hrazené zaměstnavatelem
  • penzijní připojištění
  • možnost částečného home office
  • hrazené kurzy AJ, výuka v pracovní době