Propojení...

W1siziisijiwmtyvmdqvmtevmdgvndgvmdgvmty4l0nhcmvlcibab25lx3n1ynbhz2ugu29jawfsx05ldhdvcmtfvghlx3zhbhvlxziwmdb4ndiwchguanbnil0swyjwiiwidgh1bwiilciymdawedi1ncmixsxbinailcjvchrpbwl6zsjdxq

Kariérní poradenství na sociální síti Facebook

Kariérní poradenství na sociální síti Facebook

Věděli jste, že Grafton má svou vlastní facebookovou stránku? Je plný aktuálních pracovních nabídek, novinek a zpráv ze světa práce a zaměstnávání. Přečtěte si, proč byste měli na největší sociální síti sledovat právě náš profil.

Facebook je s více než miliardou aktivních uživatelů nejoblíbenější sociální sítí současnosti. Kromě spojování rodiny, přátel a známých však poskytuje prostor i pro firmy, které mohou prostřednictvím facebookových stránek komunikovat se svými zákazníky.

Rozhodli jsme se, že na facebookovém profilu Graftonu spojíme zábavné s užitečným. A je úplně jedno, jestli jste pracující, nezaměstnaní, čerství absolventi nebo zaměstnavatelé. Každý si na našem profilu najde to své.

Na našem profilu pravidelně uveřejňujeme:

  • Aktuální pracovní pozice
  • Užitečné články
  • Infografiky
  • Kariérní tipy
  • Zábavné obrázky a videa
  • Soutěže

Kromě čtení zajímavých příspěvků můžete na našem Facebooku používat užitečnou aplikaci s nabídkou práce, která plnohodnotně nahrazuje vyhledávač aktuálních pracovních nabídek na našem webu. Do vyhledávače stačí zadat pracovní pozici a vybrat region, aplikace po stisku ENTER automaticky vyhledá nabídky, které vás zajímají nejvíce. A to vše bez toho, abyste museli opustit Facebook.

Líbí se vám naše facebooková stránka? „Lajkněte“ nás a my se vám za to odvděčíme kvalitním obsahem, který vám pomůže v osobnostním i profesním rozvoji!

Zajímají vás také pracovní nabídky z České republiky s možností uplatnit své jazykové dovednosti? Pak se podívejte také na naše facebookové stránky, kde nabízíme i tyto pozice.

Kompletní nabídku aktuálních pozic naleznete ZDE.