Sales team support

Plný úvazek
Mzda
28 000 - 30 000 Kč
Referenční číslo
19-13-347018
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Chceš se stát součástí obchodního týmu? Jsi zodpovědný a pečlivý? Chceš se časem posunout na pozici Key account managera?

Pro tým KAM v oblasti FMCG FOOD hledáme týmového hráče na pozici SALES TEAM SUPPORT.

Co Tě čeká:

  • správa, aktualizace a správnost dat v CRM systému
  • komunikace s Key Account Managery a kontrola dat k fakturaci, forecastingu a plánování výroby
  • rychle a kvalitně řešit úkoly a reporty
Požadavky
  • dobrá znalost MS Excel ( kontingenční tabulky)
  • zodpovědnost a pečlivost při zpracování dat (data dále slouží pro ostatní týmy)
  • přizpůsobivost a timemanagment
  • znalost angličtiny (odpovídat na e-maily a dotazy)
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • Multisport karta
  • mobilní telefon a notebook
  • jazykové kurzy