karierni poradenstvi na socialni siti Facebook

Kariérní poradenství na sociální síti Facebook

Kariérní poradenství na sociální síti Facebook

Věděli jste, že Grafton má svou vlastní facebookovou stránku? Je plný aktuálních pracovních nabídek, novinek a zpráv ze světa práce a zaměstnávání. Přečtěte si, proč byste měli na největší sociální síti sledovat právě náš profil.

Facebook je s více než miliardou aktivních uživatelů nejoblíbenější sociální sítí současnosti. Kromě spojování rodiny, přátel a známých však poskytuje prostor i pro firmy, které mohou prostřednictvím facebookových stránek komunikovat se svými zákazníky.

Rozhodli jsme se, že na facebookovém profilu Graftonu spojíme zábavné s užitečným. A je úplně jedno, jestli jste pracující, nezaměstnaní, čerství absolventi nebo zaměstnavatelé. Každý si na našem profilu najde to své.

Na našem profilu pravidelně uveřejňujeme:

  • Aktuální pracovní pozice
  • Užitečné články
  • Infografiky
  • Kariérní tipy
  • Zábavné obrázky a videa
  • Soutěže

​Kromě čtení zajímavých příspěvků můžete na našem Facebooku používat užitečnou aplikaci s nabídkou práce, která plnohodnotně nahrazuje vyhledávač aktuálních pracovních nabídek na našem webu. Do vyhledávače stačí zadat pracovní pozici a vybrat region, aplikace po stisku ENTER automaticky vyhledá nabídky, které vás zajímají nejvíce. A to vše bez toho, abyste museli opustit Facebook.

Líbí se vám naše facebooková stránka? „Lajkněte“ nás a my se vám za to odvděčíme kvalitním obsahem, který vám pomůže v osobnostním i profesním rozvoji!

Zajímají vás také pracovní nabídky z České republiky s možností uplatnit své jazykové dovednosti? Pak se podívejte také na naše facebookové stránky, kde nabízíme i tyto pozice.​

Kompletní nabídku aktuálních pozic naleznete ZDE.