nabor zamestnancu na hlavni pracovni pomer

Nábor zaměstnanců na hlavní pracovní poměr

Nábor zaměstnanců na hlavní pracovní poměr

Grafton Recruitment již více než 30 let poskytuje prvotřídní služby v oblasti náboru zaměstnanců na hlavní pracovní poměr napříč všemi sektory, pro malé a střední podniky i velké nadnárodní společnosti, pro soukromé i veřejné subjekty, a to s důrazem na individuální a profesionální péči.

 

Grafton v číslech

 

 

NAŠE PORTFOLIO SLUŽEB

SPECIALIZOVANÝ NÁBOR STÁLÝCH ZAMĚSTNANCŮ

Naši konzultanti jsou zkušení profesionálové ve svém oboru. Díky tomu dokážeme vyhledat a oslovit specialisty, odborníky se specifickými znalostmi a dovednostmi i osobnosti s potřebným potenciálem. Využíváme své odborné znalosti v jednotlivých odvětvích a regionech i aktuální informace z trhu, abychom byli schopni obsadit klíčové pozice ve vaší společnosti včas, v rámci rozpočtu a při zajištění té nejvyšší kvality služeb.

OBJEMOVÝ NÁBOR

Naše personální agentura disponuje rozsáhlými a ověřenými zkušenostmi s realizací náborových projektů o velkém objemu. Naše objemová náborová řešení jsou obvykle využívána klienty při náboru početného personálu s podobným obsahem práce nebo při náboru s velkým množstvím různých potřeb a požadavků na uchazeče. Grafton Recruitment má potřebné dovednosti, kapacitu a zdroje, aby mohl realizovat tato řešení i v případě specifických požadavků a v rámci krátkých časových lhůt. Budeme Vám partnerem při plánování, realizaci a řízení Vašeho náborového programu, budeme s Vámi spolupracovat na přípravě náborového modelu na míru, který může zahrnovat rovněž tzv. řízené služby (Managed Services).

TALENT MOBILITY

Službu zaměřenou na mezinárodní mobilitu kandidátů využijete v situacích, kdy čelíte nedostatku odborných pracovníků na domácím pracovním trhu. Prostřednictvím naší mezinárodní pobočkové sítě a díky specialistům na on-line vyhledávání pro vás rámci programu International Talent Mobility vyhledáme a oslovíme nedostatkové specialisty, kteří jsou klíčoví pro dosažení obchodních výsledků vaší společnosti.

PŘÍMÉ VYHLEDÁVÁNÍ

Náš tým odborných konzultantů a specialistů využívá na vyhledání a oslovení vhodných kandidátů nejnovější online i offline nástroje. Jsme experty na umisťování vedoucích pracovníků, manažerů a odborníků. Díky našim  rozsáhlým znalostem pracovního trhu a bohaté síti kontaktů identifikujeme i profesionály, kteří aktivně nové zaměstnání nehledají, a tudíž nereagují na pracovní inzeráty.

 

PROČ GRAFTON?

NADSTANDARDNÍ
ÚROVEŇ PÉČE
O ZÁKAZNÍKY

V Grafton Recruitment se snažíme poskytovat našim klientům a kandidátům opravdu jedinečné služby. Dosahujeme toho profesionalitou, kvalitou naší práce a budováním dlouhodobých vztahů s našimi partnery. Upřímně věříme, že podstatou dokonalé péče o zákazníky je naslouchání a hluboké porozumění jejich potřebám.

INOVATIVNÍ PŘÍSTUP

Klademe důraz na inovace a jsme přesvědčeni, že tento přístup je dnes důležitější než kdykoli předtím. Využíváme moderní prostředky komunikace s kandidáty i klienty a uplatňujeme sofistikované nástroje pro hodnocení dovedností i diagnostiku osobnostních předpokladů uchazečů. Neustále průběžně pracujeme na odborném a osobnostním rozvoji našeho týmu tým kvalifikovaných, profesionálních a zkušených konzultantů.

ŠIROKÉ SPEKTRUM PERSONÁLNÍCH SLUŽEB

Naším cílem je stát se celoživotním partnerem našich zákazníků pro všechny jejich personální potřeby, a proto jsme vyvinuli komplexní portfolio personálně-poradenských služeb pokrývajících celý životní cyklus zaměstnance. Jsme partnerem našim klientům při dodávání řady služeb, které jsou zaměřené na rozvoj lidského potenciálu a personálních procesů v rámci organizace. 

zamestnani na hlavni pracovni pomer

 

V jakém regionu poptáváte zaměstnance:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů v souladu se Zásadami zpracování osobních údajů