nabor zamestnancu na hlavni pracovni pomer

Nábor zaměstnanců na hlavní pracovní poměr

Nábor zaměstnanců na hlavní pracovní poměr

Personální agentura Grafton již více než 30 let poskytuje prvotřídní služby v oblasti náboru zaměstnanců na hlavní pracovní poměr napříč všemi sektory, pro malé a střední podniky i velké nadnárodní společnosti, pro soukromé i veřejné subjekty, a to se zaměřením na individuální a profesionální péči.

 

Grafton v číslech

 

 

NAŠE PORTFOLIO SLUŽEB

SPECIALIZOVANÝ NÁBOR STÁLÝCH ZAMĚSTNANCŮ

Naši konzultanti jsou profesionálové ve svém oboru, což nám umožňuje vyhledat talenty specifické pro daný sektor pro klíčové nebo obtížně obsaditelné pozice. Využíváme své odborné znalosti v jednotlivých odvětvích a informace z trhu, abychom byli schopni obsadit klíčové pozice ve vaší společnosti včas, v rámci rozpočtu a při zajištění té nejvyšší kvality služby.

OBJEMOVÝ NÁBOR

Naše personální agentura disponuje rozsáhlými a ověřenými zkušenostmi s realizací objemových náborových projektů. Naše objemová náborová řešení jsou obvykle využívána klienty s velkým množstvím různých náborových potřeb nebo s požadavkem na nábor početného personálu vykonávajícího podobné úkoly. Personální agentura Grafton má potřebné dovednosti a kapacitu, aby mohla realizovat tato řešení i v případě specifických požadavků a v rámci krátkých časových lhůt. Budeme s Vámi spolupracovat na přípravě náborového modelu na míru, který může zahrnovat tzv. řízené služby (Managed Services). Budeme Vám partnerem při plánování, realizaci a řízení Vašeho náborového programu, při splnění časových lhůt a v rámci rozpočtu.

TALENT MOBILITY

Mezinárodní mobilita kandidátů je novým typem služby, která vám může pomoci v situacích, kdy čelíte nedostatku odborných pracovníku na domácím pracovním trhu. Prostřednictvím naší mezinárodní pobočkové sítě a díky specialistům na on-line vyhledávání jsme vám v rámci programu Talent Mobility schopni nalézt nedostatkové specialisty, kteří jsou klíčoví pro dosažení obchodních výsledku vaší společnosti.

PŘÍMÉ VYHLEDÁVÁNÍ

Naše síť odborných konzultantů a specialistů na online vyhledávání používá nejnovější techniky online i offline nástrojů pro realizaci pokročilého vyhledávání kandidátů. Jsme experty na umisťování vedoucích pracovníku, manažerů a odborníků. S využitím našich rozsáhlých znalostí pracovního trhu se zaměřujeme i na profesionály, kteří aktivně nové zaměstnání nehledají, a tudíž nereagují na pracovní inzeráty.

 

PROČ GRAFTON?

NADSTANDARDNÍ
PÉČE O ZÁKAZNÍKY

V personální agentuře Grafton se snažíme poskytovat našim klientům a kandidátům opravdu jedinečné služby. Dosahujeme toho profesionalitou, kvalitou naší práce a budováním dlouhodobých vztahů s našimi partnery. Upřímně věříme, že podstatou dokonalé péče o zákazníky je naslouchání a hluboké porozumění jejich potřebám.

INOVATIVNÍ PŘÍSTUP

V naší personální agentuře klademe mimořádný důraz na inovace a jsme přesvědčeni, že je dnes tento přístup důležitější než kdykoli předtím. Náš tým vysoce kvalifikovaných profesionálních a zkušených konzultantů bezpečně pozná a vybere kandidáty, které potřebujete pro dosažení svých obchodních plánu, a to bez ohledu na to, zda se jedná o profese, kterých je na trhu nedostatek, nebo o nábor velkého počtu agenturních zaměstnanců.

ŠIROKÉ SPEKTRUM SLUŽEB

Věříme, že nábor je pouze součástí celkového procesu řízení a optimalizace klíčových zdrojů vaší  firmy. Proto nabízíme širokou nabídku služeb, abychom vám poskytli kvalifikované konzultace a podporu v každé fázi životního cyklu zaměstnance.

Proč Grafton

 

V jakém regionu poptáváte zaměstnance:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů v souladu se Zásadami zpracování osobních údajů