cim se zabyvame

Čím se zabýváme

Čím se zabýváme

Grafton Recruitment je jedna z největších personálních agentur v Evropě. Již více než 30 let firmám dodáváme zaměstnance na HPP či formou agenturního zaměstnávání a poskytujeme řešení pro nábor formou outsorucingu, či zajišťujeme poradenství pro zahraniční investory v rámci FDI projektů. Specializujeme se na umisťování těch největších profesionálů ve svých oborech jak do soukromého, tak do státního sektoru.​

S 35 pobočkami v 6 zemích - Česká republika, Maďarsko, Polsko, Slovensko, Irsko a Severní Irsko - a působností napříč 30 odvětvími, našich 500 zaměstnanců v minulém roce umístilo přes  5 500 kandidátů na hlavní pracovní poměr a zajistilo dočasně přidělené zaměstnání více než 18 000 lidem.

Ve společnosti Grafton Recruitment se řídíme těmi nejvyšším standardy (REC/NRF), na základě kterých jsou kvalita, důslednost a transparentnost našich procesů základními kameny našeho pracovního étosu. Jakožto držitel ISO 9001:2015 certifikace se vždy snažíme zajistit ty nejkvalitnější služby našim klientům a kandidátům. Jsme tu od toho, abychom zaměstnavatelům, a stejně tak uchazečům o zaměstnání, nabídli ta nejlepší řešení dostupná na trhu, a docílili tak co největší možné efektivity při náborovém procesu.

Grafton Recruitment je předním poskytovatelem řešení pro nábor zaměstnanců na HPP, agenturní zaměstnávání a služby v oblasti lidských zdrojů.