ZKUŠENÝ/Á ÚČETNÍ | okres Pelhřimov

Plný úvazek
Mzda
40 000 Kč
Referenční číslo
6-7-349168
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Podvojné účetnictví máte v malíčku a zvládáte komunikaci v angličtině? Pak jste náš člověk! O to lépe, pokud znáte práci v SAPu - modul finance, ale kdyby ne - naučíme Vás to. Takže co nám zbývá - možná byste chtěli mít fakt dobrého šéfa? Pak nám už posílejte svůj životopis, protože míříme do černého.

Vaším úkolem bude:

  • vedení všeobecného podvojného účetnictví
  • zpracování daní (DPH, silniční)
  • pravidelný reporting
  • podklady pro měsíční, čtvrtletní a roční závěrky
  • zpracování roční závěrky
  • komunikace s kolegy na zahraniční centrále
  • spolupráce s auditorem
Požadavky
  • výborná znalost podvojného účetnictví
  • české účetní standardy, daňová problematika
  • komunikativní AJ (mailová a ústní komunikace se zahraničními kolegy)
  • MS Office (Excel pokročile!)
Benefity
  • týden dovolené navíc
  • docházkový bonus
  • penzijní připojištění / životní pojištění
  • příspěvek na dopravu
  • příspěvek na stravování