ZKUŠENÝ OBCHODNÍ REPREZENTANT ÚSTÍ

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
30 000 - 40 000 Kč
Referenční číslo
8-13-340605
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jste zkušení obchodníci, ideálně se zaměřením na chemii? Pokud k tomu hovoříte anglicky tak, že nemáte problém se domluvit se svými obchodními partnery, rádi Vás přivítáme v tradiční společnosti v srdci Ústí :-).

Čeká Vás:

  • prodej chemických komodit
  • tvorba podkladů pro uzavírání obchodních smluv
  • péče o stálé, zejména zahraniční, zákazníky a udržování obchodních vztahů
  • vyhledávání nových obchodních příležitostí, rozšiřování prodejní sítě
  • reporting ohledně plnění potřeb zákazníka
  • plánování tržeb, monitoring a analýza trhu
Požadavky

Požadujeme:

  • SŠ/ VŠ vzdělání nejlépe obchodního zaměření
  • předchozí praxe obchodníka, ideálně v chemickém průmyslu, alespoň 3 roky
  • praxe v prodeji B2B velkou výhodou!
  • zájem o obchod, obchodní duch
  • ochota cestovat do zahraničí, aktivní řidič
  • anglický jazyk na bázi každodenního využití, další jazyk výhodou
  • znalost Microsoft Office, Word, Excel - kontingenční tabulky
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • pružná pracovní doba s pevnou složkou
  • závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele
  • příspěvek na penzijní připojištění po roce spolupráce
  • zaměstnanecké SIM karty po roce trvání pracovního poměru
  • odborný rozvoj zaměstnanců, jazykové kurzy
  • příspěvek na rekreaci zaměstnanců a jejich dětí
  • zvýhodněné zaměstnanecké parkování soukromých vozidel