ZKUŠENÝ INŽENÝR KVALITY

Plný úvazek
Mzda
60 000 - 70 000 Kč
Referenční číslo
11-30-339972
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte dlouholeté zkušenosti v oblasti kvality a chcete se podílet na rozvoji nového závodu? Máte všechny procesy v malíku? Zároveň máte zkušenosti s komunikací se zákazníky i dodavateli? Setkal/a jste se i systémem managementu kvality?

Pro nově vzniklý závod hledáme samostatného a zkušeného kvalitáře, který je zaměřen na procesy a nebojí se výzev.

Chcete se dozvědět o pozici více?

Neváhejte, a pošlete nám svůj životopis!

Požadavky

* SŠ vzdělání technického zaměření
* praxe v oblasti kvality v automotive min. 5 let
* komunikativní angličtina pro denní použití
* znalost příslušných norem v oblasti kvality
* základní znalosti z metrologie
* samostatnost, systematičnost, pečlivost, spolehlivost
* komunikační, organizační dovednosti
* pokročilá znalost MS Office

Benefity

* stravenky
* jazykové kurzy
* týden dovolené navíc
* příspěvek na vzdělávání
a další.