ZKUŠENÁ ÚČETNÍ s AJ

Obor
Plný úvazek
Mzda
40 000 - 50 000 Kč
Referenční číslo
4-11-339184
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Baví Vás práce s čísly a libujete si v účetnictví? Chcete spojit své zkušenosti s významnou mezinárodní společností, která posune vaši kariéru dále?

Hledáme ZKUŠENOU ÚČETNÍ do velké mezinárodní společnosti, možná hledáme právě Vás!

Právě teď hledáme vhodné kandidáty na pozici "ZKUŠENÁ ÚČETNÍ" do společnosti, která se řadí mezi významné a silné hráče působícího v oblasti automotive na českém a světovém trhu.

Pokud Vás tato pozice zaujala a rádi byste se dozvěděli více, pak neváhejte a kontaktujte nás.

Náplň práce:

* vedení účetnictví
* spolupráce na pravidelných reportech, statistikách
* příprava podkladů pro audity
* účast na změnách v procesech
* příprava podkladů pro budget

Požadavky

* VŠ vzdělání (oblast finance/účetnictví)
* zkušenosti na pozici v účetní/finanční oblasti
* anglický jazyk na velmi dobré komunikativní úrovni
* zájem o týmovou práci
* časová flexibilita

Benefity

* příspěvek na dopravu
* až 5 týdnů dovolené
* možnost dalšího kariérního růstu
* variabilní bonusový systém
* životní a penzijní připojištění dle odpracované doby
* možnosti dalšího kariérního růstu a rozvoje
* možnost se podílet na vývoji top produktů ve své třídě