ZÁSTUPCE VEDOUCÍHO PRODEJNY - MALOOBCHOD

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
30 000 - 38 000 Kč
Referenční číslo
9-24-361535
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pohybujete se v obchodu/prodeji již nějaký pátek? Máme pro Vás novou šanci na pozici ZÁSTUPCE VEDOUCÍHO PRODEJNY.

Pojďte pracovat pro jedničku na trhu, která o své zaměstnance dokáže pečovat. V sortimentu prodejny můžete najít přední značky od módy až po kosmetiku.

Na této pozici budete mít na starosti komunikaci s dodavateli, objednávání nového zboží, zajišťování docházek a plánování směn, udržování pořádku na prodejně a komunikaci se zákazníky.

A na jaké benefity se můžete těšit?

K zajímavému finančnímu ohodnocení jsou měsíční prémie, 13. plat, příspěvek na dojíždění, stravenky, flexi pasy, penzijní/životní připojištění, jazykové kurzy a firemní akce.

Pokud jsme Vás zaujali, ozvěte se nám a připojte svůj životopis.

Požadavky
  • zkušenosti z prostředí maloobchodu/retailu
  • zkušenosti s vedením týmu, komunikací s dodavateli
  • znalost německého jazyka (domluvení se se zákazníkem)
  • znalost MS Excel - tvoření tabulek a práce s nimi, udržování aktuálních dat a práce s docházkovým systémem
  • dobré organizační dovednosti a pro zákaznický přístup
Benefity
  • 13. plat
  • bonusy a měsíční prémie
  • příspěvek na dojíždění
  • dovolená 5 týdnů
  • stravenky a flexi pasy
  • vzdělávací kurzy, školení
  • sleva na firemní výrobky/služby
  • příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • občerstvení na pracovišti
  • firemní akce