ZÁSTUP NA RECEPCI do konce roku, 29 000 Kč

Plný úvazek
Mzda
29 000 Kč
Referenční číslo
13-12-341259
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte zájem si v přivydělat a získat zkušenost z pozice recepční v příjemné středně velké mezinárodní společnosti?
Můžete docházet každý den na 8 hodin (flexibilně v čase 7:00 - 17:00)?
Rád/a komunikujete s lidmi, mezi Vaše kladné vlastnosti patří zodpovědnost, pečlivost, reprezentativní vystupování a máte zájem pracovat s lidmi?

Na této pozici budete zodpovědní za:
- zajištění plynulého chodu recepce
- uvítání hostů a uvedení do jednacích místností
- evidence a rozdělování pošty, zajištění kurýrních služeb
- přepojování telefonů a vyřizování telefonických vzkazů
- objednávání kancelářských potřeb a občerstvení, doplňování kuchyňky
- vyúčtovávání služebních cest pro zaměstnance firmy (po zaškolení)
- spolupráce s Office Managerem při zajišťování dalších úkolů spojených s chodem celé kanceláře

Dočasný zástup do koncě roku 40 hod/týdně (v případě spokojenosti možnost prodloužení na dlouhodobou spolupráci)

Pracovní doba: 8 hod./denně (flexibilně v čase 7:00 - 17:00)

Lokalita: Praha 1- Nové Město

Mzda: 29 000 Kč/měs. (v závislosti na zkušenostech)

Nástup: ihned

Požadavky

- praxe v administrativě nutností, na recepci velkou výhodou
- velmi dobrá znalost anglického jazyka
- čeština nebo slovenština na úrovni rodilého mluvčího
- znalost MS Office
- komunikativní a pečlivá osobnost
- zodpovědnost
- proaktivní a příjmené vystupování

Benefity

možnost získat zkušenost z mezinárodní společnosti
příjemné pracovní prostředí