Zákaznický servis s ANGLIČTINOU

Plný úvazek
Mzda
30 000 - 40 000 Kč
Referenční číslo
20-28-347781
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáš práci po škole nebo pro Tebe nastal čas změnit zaměstnání a poohlédnout se po nových příležitostech?

Čti dál pokud umíš anglicky, láká Tě prostředí mezinárodní společnosti, baví Tě pracovat a komunikovat s lidmi a chceš něco změnit a profesionálně růst.

Tvým úkolem by bylo:

  • Zajištění potřeb zákazníků/klientů
  • Zodpovídání zákazníkových dotazů (přes telefon, mail)
  • Rychlé a efektivní zpracování objednávek
  • Zajištění správného procesu řešení technických a jiných problémů
  • Spolupráce s ostatními odděleními ve společnosti (nákup, prodej, atd.)
Požadavky
  • Plynulá angličtina
  • Znalost němčiny nebo francouzštiny (případně jiného EU jazyka) výhodou
  • Zkušenost v rámci zákaznickém servisu výhodou
  • Skvělé komunikační a organizační dovednosti
  • Schopnost pracovat individuálně, ale i v týmu
  • Proaktivní přístup a ochota učit se :-)
Benefity
  • 25 dní dovolené
  • Flexibilní pracovní doba
  • Stravenky
  • Občerstvení na pracovišti
  • Multisport karta
  • Penzijní připojištění
  • Školení a jazykové kurzy
  • Možnost horizontálního i vertikálního kariérního růstu
  • Teambuilding a další společenské akce organizované společností