Windows Support

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 40 000 Kč
Referenční číslo
2-10-339904
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Umíte pracovat s Windowsem a je to něco, co by jste chtěl dělat?
Co třeba něco jako podpora a řešení problémů?

Marketingová firma hledá člověka na Windows podporu, který se nebojí Supportu na úrovni L1 a částečně i L2.

No a pokud k tomu zvládáte i komunikativní úroveň anglického jazyka, reagujte mi na inzerát a já Vám povím veškeré informace!
Těším se na Vás!

Požadavky

- zkušenost s podporou/instalací Windows serveru
-zkušenost s řešením problémů úrovně L1 a částečně L2
- anglický jazyk na komunikativní úrovni

- zkušenost s podporou ERP systému výhodou
- znalost Mac OS X výhodou

Benefity

- roční bonusy
- stravenky
- multipass
- 5 sick days
- 25 dní dovolené
- jazykové kurzy
- odborná školení
- cafeterie
- teambuilding
- připojištění
- smlouva na neurčito